Archives

Aktuality

Dřevostavby – časopis o bydlení

Nový článek o vzorovém domě a o tom, jak si vedl v soutěži Dřevostavba roku 2015 si můžete přečíst  zde

Zajímavý článek o rodinném domě v Čeladné

Právě vyšel internetový článek o vzorovém rodinném domě v Čeladné. Můžete se zde dozvědět spoustu nových informací a uvidíte nové fotografie. www.novinky.cz/bydleni/
rd celadna - aktualni

Aktuální foto ze stavby v Čeladné

Přikládáme na ukázku aktuální pohled na rodinný dům v Čeladné, který je v současné době ve výstavbě. rd celadna - aktualni

Vzorový rodinný dům

Stavba vzorového domu v Čeladné se pomalu blíží ke konci… rodinny dum v Celadne tesne pred dokoncenim

Rodinný dům v Čeladné

Právě dokončujeme dřevostavbu rodinného domu v Čeladné (Frýdecko-Místecko). vzorovy rodinny dum v Celadne detail rodinneho domu v Celadne vzorovy dum v Celadne - zero.150

Přidali jsme nový projekt!

Kolekce typových projektů rodinných domů Eco-arch je rozšířena o přízemní rodinný dům Eco-HOME 5. Jedná se o nízkoenergetickou dřevostavbu 4+kk s velikostí podlahové plochy 96 m2 a nabídne komfortní bydlení až 4 členné rodině.

Další dům v nabídce!

Nový projekt dvoupodlažní dřevostavby s obytným podkrovím. Home 4 s dispozicí 5+kk o podlahové ploše 106 m2 je vhodným řešením pro 4 až 5člennou rodinu.

HOME 3

Dřevostavba dvoupodlažního rodinného domu o velikosti bytové jednotky 4+kk a velikosti podlahové plochy 110 m2. Nabídne pohodlné bydlení 3 až 4 členné rodině. HOME 3 je navržen jako nízkoenergetická dřevostavba.

HOME 2

Dvoupodlažní rodinný dům 4+kk o podlahové ploše 117 m2. Home 2 je vhodným řešením pro 3-4 člennou rodinu. Jedná se o dřevostavbu v nízkoenergetickém standardu.

HOME 1

Jedná se o typový projekt dvoupodlažního rodinného domu. HOME 1 nabízí kvalitní a pohodlné bydlení až pro 4 člennou rodinu. Dřevostavba je navržena v nízkoenergetickém standardu.